• Išpardavimas!

Čiužinys Grand Kokos 160

160,00 EUR
120,00 EUR Sutaupote 25%
Su mokesčiais

Standart serijos čiužinys GRAND KOKOS

Kiekis
Yra sandėlyje

Standart serijos čiužinys GRAND KOKOS - tai komfortiškas čiužinys, kurio pagrindas yra kišeninių spyruoklių sistema, sumontuota atskirose audinio kišenėse ir viršutiniu kokoso plaušo sluoksniu.

Net 9 stangrumo zonos su kokoso plaušo sluoksniu iš viršaus ir aukštos kokybės porolono sluoksniu iš apačios ir šonų garantuoja optimalų komfortą. Stangrumo zonose sumontuotos spyruoklės su skirtingo stangrumo lygiu, todėl kiekviena kūno dalis idealiai prisitaiko prie čiužinio paviršiaus.
Kokoso plaušo sluoksnis užtikrina puikią oro cirkuliaciją ir neleidžia daugintis įvairioms bakterijoms.Veltinio sluoksnis, atskiriantis spyruoklių sekcijas nuo porolono, suteikia čiužiniui stiprumo.
Avių vilnos sluosnis vienoje pusėje puikiai šildo ir puikiai sugeria, o vėliau išgarina prakaitą.
Dygsniuotas audinio užvalkalas su užtrauktuku suteikia galimybę bet kada nuimti užvalkalą ir jį išskalbti.
Toks spyruoklinio karkaso konstravimo principas, kai kiekviena spyruoklė įvelkama į atskirą kišenę, leidžia apie 30 % padidinti kiekvieno elemento, lygiai kaip ir viso čiužinio stangrumą, tokiu būdu eliminuojant deformavimosi riziką. Kadangi spyruoklės tarpusavyje nesujungtos ir kiekviena iš jų veikia nepriklausomai nuo kitų, tai leidžia išvengti didelio čiužinio ploto deformavimosi esant didesniam spaudimui mažame plote, kas yra būdinga senesniuose "Bonel" tipo čiužiniuose. Gulint ant šio, naujo tipo čiužinio dviem asmenims, dėl ypatingos spyruoklių konstrukcijos, vienam asmeniui vartantis ar kitaip judant kitas, šalia gulintis, to nepajaus. Taip pat gulint ant čiužinio dviem skirtingo svorio asmenims, nebus jaučiamas senesnio tipo čiužiniams būdingas nemalonus efektas, kai lengvesnis asmuo, dėl vienodos viso čiužinio paviršiaus ploto deformacijos, tarsi „užgriūva“ ant didesnės kūno masės asmens.

MATMENYS:
Ilgis - 200 cm
Plotis - 160 cm
Storis - 18 cm

SAVYBĖS:
KIETUMAS H3 + H4
LATEKSAS - NE
VISKO MEMORY - NE
KOKOSO PLAUŠAS - TAIP
KIŠENINĖS SPYRUOKLĖS - 9 ZONOS
ELASTINIS POROLONAS - NE
DIDELIO ELASTINGUMO POROLONAS - TAIP
ATSEGAMAS UŽVALKALAS - TAIP
ŽIEMA/VASARA – TAIP, AVIES VILNOS PAGRINDAS
STORIS 17 cm - 18 cm
STANDART KLASĖS PRODUKTAS

PRISTATYMO KAINOS:

Lietuvos teritorija – 10,00 EUR
(Kuršių Nerija – 90,00 EUR)

SVARBU:
Atliekant apmokėjimą prie prekės kainos būtina pridėti pristatymo kainą. Atlikus nepilną apmokėjimą prekė nebus pristatoma.

* 15 metų garantija taikoma kišeninių spyruoklių sistemai.
Likusiems elementams taikoma 3 metų garantija

3 Prekės