Elektroninės parduotuvės taisyklės

Elektroninės parduotuvės taisyklės yra privaloma ir neatsiejama pirkimo – pardavimo sutarties, sudaromos tarp elektroninės parduotuvės www.bgtrade.lt ir pirkėjo dalis, kuri apibrėžia ir nustato pirkimo – pardavimo sąlygas bei pirkėjų teises bei įsipareigojimus, susijusius su prekių pirkimu – pardavimu elektroninėje parduotuvėje.

I. Bendrosios nuostatos:

1. Naudotis elektrinės parduotuvės paslaugomis turi teisę:
1.1. veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus;
1.2. juridiniai asmenys;
1.3. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.
2. Užsisakyti prekes elektroninėje parduotuvėje www.bgtrade.lt Pirkėjas gali dviem būdais:
2.1.1. užsiregistruodamas e-parduotuvėje įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį;
2.1.2. nesiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje.
3. Jūsų pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) registruojantis elektroninėje parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu.

3.1. Elektroninė parduotuvė www.bgtrade.lt vadovaujasi Lietuvos Respublikos teisės aktais, reglamentuojančiais prekių grąžinimo taisykles, kai kurios buities prekės, parduodamos elektroninėje parduotuvėje, priskiriamos prie nekeičiamų ir negrąžinamų prekių (čiužiniai) kategorijos, išskyrus tuos atvejus, kai apie tokią galimybę elektroninė parduotuvė informuoja pirkėją.
4. Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje yra nurodytos su PVM. Už pirkinius atsiskaitoma litais (LT) arba (ir) eurais (EUR).
5. Pirkimo - pardavimo sutartis tarp pirkėjo ir www.bgtrade.lt laikoma sudaryta nuo to momento, kai pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformuoja prekių krepšelį, nurodo pristatymo adresą, pasirenka apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis taisyklėmis formuoja užsakymą pažymėdamas varnelę ties grafa „Su užsakymo sąlygomis susipažinau.

6. Apie pardavimo sutarties sudarymą www.bgtrade.lt Jus informuoja išsiųsdamas pranešimą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

II. Pirkėjo teisės ir pareigos:

7. Pirkėjas gali pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę iš elektroninėje parduotuvėje pateikiamų prekių ir ją įsigyti.
8. Pirkėjas, naudodamasis elektroninės parduotuves paslaugomis, sutinka su šiomis pirkimo - pardavimo sutarties taisyklėmis ir privalo jų laikytis.
9. Pirkėjas elektroninės parduotuvės registracijos formoje privalo pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jei bus pasikeitę pirkėjo asmens duomenys ir elektroninė parduotuvė apie tai nebūs informuota, pirkėjas prisiima visą dėl to kylančią nuostolių riziką.
10. Pirkėjas atsako už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis elektronine parduotuve.
11. Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis keliais vardais.
12. Pirkėjas ar jo įgaliotas asmuo privalo priimti užsakytas prekes ir pasirašyti prekių priėmimo dokumentus.
13. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Jei pirkėjas prarado prisijungimo duomenis, nedelsiant privalo informuoti www.bgtrade.lt . Elektroninė parduotuvė neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Jūsų prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju www.bgtrade.lt turi teisę laikyti, kad veiksmus elektroninėje parduotuvėje atlikote Jūs.
14. www.bgtrade.lt neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai, pasinaudoję Jūsų bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo - pardavimo sutartis ir naudojasi elektroninės parduotuvės paslaugomis.
15.Kad galėtume nuolat tobulinti pirkėjams siūlomas paslaugas mūsų svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. „cookies“), kurią naudosime rinkdami svetainės lankomumo bei prekių užsakymo statistiką, fiksuodami prisijungimo sesijos trukmę. Pirkėjas bet kada
gali peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir savo nuožiūra gali ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į www.bgtrade.lt bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

Informuojame, kad siekdami pasiūlyti pirkėjams visavertes paslaugas mūsų svetainėje, įrašome Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. „cookies“). Įrašytą informaciją naudosime tinkamų
paslaugų Jums suteikimui užtikrinti, atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) ištrindami dalį ar visus įrašytus slapukus, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

III. WWW.BGTRADE.LT teisės ir pareigos:

16. Jeigu pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba pirkėjas nesilaiko kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, www.bgtrade.lt turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją, užsakymą ir ištrinti Jūsų duomenis arba apriboti Jūsų teisę naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už pirkėjo pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsakote tik pirkėjas.
17. WWW.BGTRADE.LT pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti pirkėjo registraciją ir naudojimosi elektroninės parduotuvės paslaugomis, jei atsiranda pagrindas manyti, kad pirkėjas vykdo (ar gali vykdyti) neleistiną veiklą ar kitaip bando pakenkti elektroninės parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.
18. WWW.BGTRADE.LT įsipareigoja sudaryti visas sąlygas pirkėjui naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.